KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9579653

nr 957 9653

Etsning

signerad. Gerell, Hund, "Marx", 1918, motivet: 23, 5 x14

Kondition: fuktskada

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 april 2015
kl 19:02:43

27/4 15:11:28 1      Vinnande bud

Friedensreich Hundertwasser